Top menu

Charakterystyka firmy

OMR Grupa Badawcza jest prężnie rozwijającą się firmą z 5-letnim doświadczeniem, która swoim Klientom zapewnia usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Motto firmy „Wiedza kluczem sukcesu” zobowiązuje nas do dostarczenia Klientom wiedzy, którą mogą przekuć na sukces swojej firmy!

O nas

OMR Grupa Badawcza jest prężnie rozwijającą się firmą z 5-letnim stażem, która swoim Klientom zapewnia usługi badawcze oraz wspierające sprzedaż, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Naszym celem jest zapewnianie usług na najwyższym poziomie, które jednocześnie są przystępne cenowo nawet dla najmniejszych podmiotów rynkowych.

Grupę Badawczą tworzą osoby, które brały udział w wielu projektach realizowanych przez znane i cenione firmy badawcze oraz odpowiadały za realizację autorskich projektów dla jednostek samorządowych oraz firm, w trakcie których zostały docenione za innowacyjność oraz uzyskane wyniki pracy.

Doświadczenie zdobyte podczas pracy dla największych podmiotów rynkowych, pozwoliło nam poznać ich kulturę organizacyjną, sposoby realizacji wspierania sprzedaży oraz stosowania najnowocześniejszych osiągnięć marketingu.

Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim do:
- jednostek samorządowych;
- małych i średnich firm;
- mediów;
- partii politycznych;
- organizacji pozarządowych.

Naszym klientom proponujemy następujące usługi:

- badania tajemniczego klienta;
- usługi wspierające sprzedaż;
- badania opinii;
- badania marketingowe;
- badania rynku;
- badania ewaluacyjne.

Motto firmy „Wiedza kluczem sukcesu”  zobowiązuje nas do dostarczenia Klientom wiedzy, którą mogą przekuć na sukces swojej firmy bądź organizacji.

Zamów badanie, wykorzystaj naszą wiedzę, osiągnij sukces!

Menu

Menu